Hakkımızda

Icon Reklam'a Dair...

Geniş ürün yelpazesi, profesyonel ve dinamik ekibiyle tasarımdan üretime, montajdan satış sonrası hizmetlere oluşturduğu zincirin tüm halkalarını eksiksiz yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı hedeflemektedir.

İcon Reklam sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir.

Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş reklam sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır. Diğer hizmet sektörlerinden farklı olarak reklamcılık alanında faaliyet gösteren firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de şüphesiz müşterisi ile empati kurabilmektir.

Firma Tanıtım Ekibi olarak şunun bilincindeyiz ki; müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini ne derece iyi anlar ve yaptığımız işlerde uygularsak o derece başarılı oluruz. Ürettiğimiz çalışmaların sonucunda müşterilerimiz kendi reklamlarını yapmaktadır. Bizimle birlikte çalışan firmaların kazancı ve ticari itibarı açısından işimizin sorumluluğu oldukça fazladır. Üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bizi her zaman sektörüne yön veren, “öncü, yaratıcı ve başarılı bir reklam şirketi olma” yolunda teşvik etmektedir.

Misyonumuz; Icon Reklam olarak müşterilerimizin reklamcılık alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.


Referanslarımız

external
external
external
external
external
external